FREEDOM STYPENDIA edycja 2023 – Rozdane!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Freedom Stypendium edycja 2023′

Jesteśmy zaszczyceni, że możemy ogłosić wyniki “Freedom Stypendium – edycja 2023’ ”, dedykowane utalentowanym uczniom szkoły podstawowej, którzy pragną odkryć fascynujący świat języka angielskiego. We Freedom- Kursy Językowe wiemy, że nauka języka to klucz do nowych możliwości, przygód i poznawania różnych kultur.

Dlaczego “Freedom Stypendium” ?

Nazwa “Freedom Stypendium” symbolizuje naszą wizję – otwieramy drzwi do nowych horyzontów i pomagamy naszym uczniom wzbić się na wyżyny, rozwijając swoje umiejętności językowe. Jesteśmy przekonani, że edukacja jest najważniejszym narzędziem, które pomaga dzieciom osiągnąć swoje cele a w konsekwencji osiągnąć w życiu wolność i niezależność.

“Freedom Stypendium” obejmuje:
  1. Roczny Kurs Języka Angielskiego:

Zwycięzca otrzymuje roczny kurs języka angielskiego w naszej renomowanej szkole. Kurs jest dostosowany do poziomu ucznia i będzie prowadzony przez doświadczonych nauczycieli, którzy są pasjonatami nauki języków.

  1. Materiały Dydaktyczne:

Uczestnik otrzyma dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych, podręczników i narzędzi edukacyjnych, które pomogą mu w nauce.

  1. Indywidualne Zajęcia Konsultacyjne:

Dla jeszcze lepszych wyników uczestnik będzie miał dostęp do indywidualnych zajęć konsultacyjnych, które pozwolą mu pracować nad konkretnymi obszarami języka, w których chciałby się rozwijać.

  1. Wsparcie Rodziców:

Jesteśmy przekonani, że sukces edukacyjny zależy w równym stopniu od zaangażowania rodziców, dlatego oferujemy wsparcie i konsultacje rodzicom uczestnika, aby pomóc w monitorowaniu postępów i rozwoju dziecka.

Jak można ubiegać się o  “Freedom Stypendium”?

Proces ubiegania się o „Freedom Stypendium – edycja 2023’ ”, polegał na pracy wykonywanej w ramach zajęć z języka angielskiego w szkole publicznej, wykazaniu, że dlaczego nauka języka angielskiego jest dla kandydata do stypendium ważna oraz rekomendację od nauczyciela. Wybraliśmy zwycięzców na podstawie pasji do nauki języka angielskiego, zaangażowania społecznego i potencjału.

W tym roku Roczny Kurs Języka Angielskiego w ramach Freedom Stypendium edycja 2023′ otrzymują:

  1. Amelia Stołowska SP Nr 5
  2. Wiktoria Zaganiaczyk SP Nr 2
  3. Olga Łukasik Sp Nr 2

Zwycięzcom składamy serdeczne gratulacje!

Jesteśmy podekscytowani, że możemy pomóc młodym talentom rozwijać swoje umiejętności językowe i otwierać przed nimi nowe perspektywy. Jeśli masz pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej o stypendium “Freedom Stypendium” , zapytaj nauczyciela języka angielskiego z Twojej Szkoły.

Razem możemy wspólnie budować przyszłość naszych uczniów!

Jeśli chciałbyś otrzymywać treści dotyczące uczenia się języków, tutaj możesz zapisać się na nasz newsletter:

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy że klikniesz poniższy przycisk i wypełnisz bardzo krótki formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, w dogodnym dla Ciebie czasie.