Kurs angielskiego online

Kurs angielskiego online

Rozpocznij kurs angielskiego pod okiem doświadczonych nauczycieli. Ucz się języka z dowolnego miejsca na Świecie!

Kurs języka angielskiego online

Kurs języka angielskiego online jest zdecydowanie najszybszym w dzisiejszych czasach sposobem na to, by uczyć się tego języka. Kurs angielskiego online daje przewagę nad tradycyjnymi kursami w kilku aspektach. Uczęszczając na tradycyjny kurs musimy doliczyć czas na dotarcie do szkoły. Wiąże się to również z dodatkowymi kosztami, takimi jak paliwo/bilet czy miejsce parkingowe. Angielski online jest dużo łatwiejszy. Wystarczy nawet smartphone, aby zacząć uczyć się angielskiego online.

Freedom School to szkoła językowa, która oprócz kursów stacjonarnych zajmuje się nauka angielskiego online. Powodzenie naszych kursów języka angielskiego online zawdzięczamy przede wszystkim współczesnemu podejściu do prowadzenia zajęć, doświadczonej kadrze oraz nowoczesnym narzędziom. Na kursie języka angielskiego online, nauczysz się rozumienia ze słuchu, tekstu pisanego i swobodnych wypowiedzi.

Zajęcia prowadzone są przez lektorów języków obcych (anglistów, germanistów itd.). Są to osoby z odpowiednim wykształceniem, po dodatkowych szkoleniach metodycznych.  

Zajęcia prowadzimy na wszystkich poziomach, od początkującego poprzez średniozaawansowany aż do zaawansowanego i biegłego.

Najpierw przeprowadzimy z Tobą test, który określi Twój poziom zaawansowania. 
Test możesz rozwiązać już teraz klikając przycisk.

Podczas zajęć lektor wprowadza nowe słowa, zwroty które są tłumaczone i wyjaśniane. Następnie są one od razu używane w praktyce na zasadzie pytań i odpowiedzi. Dzięki temu już od pierwszych zajęć zaczynasz mówić i bardzo szybko zostaje przełamana bariera mówienia.

80% czasu na zajęciach to nauka mówienia!

Na dedykowanej platfomie elearningowej, dostepnej dla Ciebie po zalogowaniu. Zajęcia odbywają się w formie czatu wideo na żywo z lektorem.

4 lekcje standard

+ 2 lekcje z native speakerem

+ platforma elearningowa

+ podręcznik interaktywny

1 lekcja = 60 minut zajęć z lektorem

4 lekcje standard

+ platforma elearningowa

+ podręcznik interaktywny

1 lekcja = 60 minut zajęć z lektorem

Wystarczy że klikniesz jeden z poniższych przycisków i dokonasz płatności.

Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiego online we Freedom School odbywa się przy użyciu dedykowanego oprogramowania- wirtualnej klasy, na którym rozmawiasz z prawdziwym lektorem. Zajęcia odbywają się w niewielkich grupach – classroomach lub indywidualnie. Grupki są podzielone ze względu na wiek oraz na stopień zaawansowania. Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Z nami przygotujesz się do matury z angielskiego, egzaminu ośmioklasisty oraz certyfikatu międzynarodowego. Każdy kurs jest skrojony na miarę do uczestników i także prowadzony przez doświadczonego, wykwalifikowanego lektora.

We Freedom nauka anielskiego online odbywa się na każdym poziomie zaawansowania. Oprócz zajęć online z lektorem w cenę kursu wliczony jest interaktywny podręcznik, pliki mp3 z nagraniami,  platforma e-learningowa z ćwiczeniami. Możesz mieć również dostęp do aplikacji mobilnych na smartphone takich jak interaktywna książka, aplikacja do nauki słówek oraz słownik.  Zajęcia są ciekawe, angażujące i przede wszystkim skuteczne, co jest niezwykle ważne przy nauce języka angielskiego online.

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego w Freedom School polega nie tylko na przyswajaniu i ćwiczeniu gramatyki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest ważna, ale łączymy teorię z praktyką. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się rozumieć tekst pisany, a także mówiony. Po zakończeniu kursu bez problemu przeczytają anglojęzyczną gazetę czy książkę oraz obejrzą film bez napisów ani lektora.

Sporo uwagi poświęcamy także na konwersacje, które są kluczowe dla swobodnego posługiwania się językiem. Nasi podopieczni szybko staną się komunikatywni i z powodzeniem będą w stanie poprowadzić rozmowę w obcym języku. Poradzą sobie w restauracji, kawiarni, sklepie czy hotelu, a także na spotkaniu biznesowym lub w sytuacji towarzyskiej.

Ukończony kurs języka angielskiego Gniezno gwarantuje również specjalny dyplom, który można z powodzeniem dołączyć np. do CV. Współcześnie umiejętność porozumiewania się z obcojęzycznymi współpracownikami, klientami czy inwestorami jest wymagana w wielu branżach. Dzięki nauce angielskiego można podnieść swoje kwalifikacje, co niewątpliwie będzie pomocne w zdobyciu dobrze płatnej pracy.

Nasz specjalny kurs języka angielskiego w Gnieźnie dla maturzystów pomaga z kolei dostać się na wymarzone studia, a zajęcia dla ośmioklasistów – do wybranego liceum lub technikum. Inwestycja w naukę jest więc walką o lepszą przyszłość.

Angielski kurs

Nauka angielskiego we Freedom School gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych rezultatów. Polega ona nie tylko na przyswajaniu i ćwiczeniu gramatyki. Bardzo dobrze wiemy, że jest ona niezbędna, ale zdajemy sobie sprawę także z tego, jak ważna jest komunikacja werbalna. Dlatego właśnie łączymy teorię z praktyką. Podczas zajęć z angielskiego online nauczysz się rozumieć tekst pisany i mówiony. Po ukończeniu odpowiedniego poziomu bez problemu przeczytasz np. książkę anglojęzyczną gazetę albo obejrzysz film bez lektora i napisów.

Aż około 80% czasu na czacie z lektorem poświęcamy na konwersację, która jest kluczem do przełamania tzw. bariery językowej. Z nami zaczniesz mówić w języku angielskim praktycznie już od pierwszych zajęć. Dzięki naszemu kursowi języka angielskiego online poradzisz sobie w codziennych sytuacjach podczas wyjazdu zagranicznego – w restauracji, kawiarni, podczas zakupów i w hotelu.

Ukończony kurs języka angielskiego online pozwala otrzymać również dyplom, który jest dowodem zdobycia określonych kwalifikacji zawodowych. W dobie globalizacji gospdarki umiejętność porozumiewania się w języku angielskim to cenna umiejętność, która jest wymagana w wielu branżach. Dzięki nauce angielskiego online można podnieść wartość swojego CV i zwiększyć swoje szanse w zdobyciu dobrze płatnej pracy.

Nasz celowany kurs języka angielskiego online z pewnością pomoże w dostaniu się na wybrany kierunek studiów, a zajęcia dla ósmoklasistów w zdobyciu punktów do wybranej szkoły średniej. Inwestując w naukę inwestujesz w lepszą przyszłość.

Angielski kurs online

Angielski kurs online to także podwyższanie już zdobytych umiejętności i osiąganie wyższego stopnia zaawansowania. Znajomość języka angielskiego to bez wątpienia wyłącznie korzyści. Jeżeli szukałeś w wyszukiwarce frazy „angielski kurs online”, doskonale trafiłeś! Nasza Szkoła działa już od 2007 roku i wyszkoliła tysiące zadowolonych studentów. Zachęcamy do rozmowy z naszym doradcą, który pomoże w wyborze odpowiedniego kursu. W ten sposób będziesz mieć pewność, że dokonałeś właściwego wyboru.

Angielskie kursy online realizowane w Szkole Języków Obcych Freedom odbywają się w miłej atmosferze i mają ciekawą formę. Nauka tutaj jest nie tylko skuteczne, ale również przyjemna. Poznaj szczegóły oferty! Jeśli masz pytania kontaktuj się z nami – chętnie udzielimy informacji!

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej o kursie języka angielskiego online?

Skontaktuj się

Jesteśmy do dyspozycji
Kontakt

Zapytaj o kurs