kurs języka angielskiego Gniezno

Kurs języka angielskiego

Ucz się angielskiego z profesjonalistami. Wypełnij formularz i rozpocznij kurs języka angielskiego w Gnieźnie już teraz!

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego jest zdecydowanie najlepszym i najszybszym sposobem na to, by zdobyć lub rozwinąć swoje umiejętności. Wiele osób stara się samodzielnie uczyć języków obcych, ale nie każdy potrafi się odpowiednio zmotywować. W pojedynkę można jedynie szlifować gramatykę, która w praktyce nie jest wcale najważniejsza. Angielski w Gnieźnie jest o wiele przyjemniejszy. Współcześnie język ten jest wszechobecny, dlatego nie wypada go nie znać. Niezależnie od tego, w jakim jest się wieku, można znacznie poprawić swoje zdolności lingwistyczne.

Freedom School jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w którym odbywa się nauka angielskiego Gniezno. Nasze powodzenie zawdzięczamy doświadczonym lektorom, świetnym materiałom oraz nowoczesnym metodom prowadzenia zajęć. Na kursie języka angielskiego, odpowiednio dostosowanym do poziomu oraz wieku, można nauczyć się rozumienia tekstu mówionego i pisanego, a także swobodnej konwersacji.

Nauka języka angielskiego

Nauka języka angielskiego w Freedom School odbywa się w grupach podzielonych ze względu na wiek. Oferujemy zajęcia dla dzieci (6-13 lat), młodzieży (13-18 lat) oraz dorosłych. Przygotowujemy również do matury z angielskiego oraz egzaminu ośmioklasisty. Każdy kurs jest idealnie przystosowany do potrzeb uczestników, a także jest prowadzony przez doświadczonego, wykwalifikowanego lektora.

Dzięki nam nauka anielskiego w Gnieźnie odbywa się na europejskim poziomie. Stosujemy najnowocześniejsze pomoce i materiały. W cenę kursu wliczone są podręczniki, a także pliki mp3 z nagraniami, dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami, pomoce naukowe w formie aplikacji mobilnej oraz dostęp do innych przydatnych materiałów. Zajęcia są ciekawe, angażujące i przede wszystkim skuteczne, co jest niezwykle ważne przy nauce języka angielskiego.

Nauka angielskiego

Nauka angielskiego w Freedom School polega nie tylko na przyswajaniu i ćwiczeniu gramatyki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest ważna, ale łączymy teorię z praktyką. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się rozumieć tekst pisany, a także mówiony. Po zakończeniu kursu bez problemu przeczytają anglojęzyczną gazetę czy książkę oraz obejrzą film bez napisów ani lektora.

Sporo uwagi poświęcamy także na konwersacje, które są kluczowe dla swobodnego posługiwania się językiem. Nasi podopieczni szybko staną się komunikatywni i z powodzeniem będą w stanie poprowadzić rozmowę w obcym języku. Poradzą sobie w restauracji, kawiarni, sklepie czy hotelu, a także na spotkaniu biznesowym lub w sytuacji towarzyskiej.

Ukończony kurs języka angielskiego Gniezno gwarantuje również specjalny dyplom, który można z powodzeniem dołączyć np. do CV. Współcześnie umiejętność porozumiewania się z obcojęzycznymi współpracownikami, klientami czy inwestorami jest wymagana w wielu branżach. Dzięki nauce angielskiego można podnieść swoje kwalifikacje, co niewątpliwie będzie pomocne w zdobyciu dobrze płatnej pracy.

Nasz specjalny kurs języka angielskiego w Gnieźnie dla maturzystów pomaga z kolei dostać się na wymarzone studia, a zajęcia dla ośmioklasistów – do wybranego liceum lub technikum. Inwestycja w naukę jest więc walką o lepszą przyszłość.

Angielski kurs

Angielski kurs może pomóc kontynuować edukację, poprawić swoje kwalifikacje lub po prostu zdobyć przydatną umiejętność. Posługiwanie się nim daje wyłącznie korzyści. Jeśli znalazłeś nas po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „angielski Gniezno”, doskonale trafiłeś! Freedom School działa już od 2007 roku i wyszkoliło tysiące zadowolonych uczestników. Jeśli nie jesteś pewien, do której grupy się zapisać – poproś o pomoc naszego doradcę. W ten sposób dowiesz się, w jaki sposób możesz najlepiej poprawić swoje zdolności lub najszybciej przyswoić nowe umiejętności.

Dostępne u nas zróżnicowane, angielskie kursy stoją na naprawdę wysokim poziomie. Przy tym dbamy o miłą atmosferę oraz ciekawą formę zajęć. Dzięki temu nauka jest o wiele skuteczniejsza i przyjemniejsza. Zapoznaj się z naszą ofertą! Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sekretariat!

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej o kursie języka angielskiego?

Skontaktuj się

Jesteśmy do dyspozycji
Kontakt

Zapytaj o kurs

Jeśli potrzebujesz więcej informacji wypełnij prosty formularz a skontaktujemy się z Tobą.