Kurs języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego w Freedom School. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Kurs języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego daje świetne możliwości, aby zacząć posługiwać się tym językiem. Wiele osób stara się samodzielnie uczyć języków obcych, ale nie każdy potrafi się odpowiednio zmotywować. W pojedynkę można jedynie szlifować gramatykę, która nie jest aż tak ważna, aby zacząć się komunikować w tym języku. Hiszpański w Gnieźnie cieszy się dużym powodzeniem. W języku tym można porozumieć się w 135 krajach na świecie, dlatego nie wypada go nie znać. Język hiszpański należy do grupy języków romańskich co sprawia, że nam uczy się go w przyjemny i szybki sposób.

Freedom School jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w którym odbywa się nauka hiszpańskiego Gniezno. Powodzenie naszych kursu języka hiszpańskiego zawdzięczamy metodzie, która stawia nacisk na komunikację oraz znakomitej kadrze lektorskiej. Na kursie języka hiszpańskiego, odpowiednio dostosowanym do poziomu oraz wieku, można nauczyć się rozumienia tekstu mówionego i pisanego, a także swobodnej komunikacji.

Nauka języka hiszpańskiego

Nauka języka hiszpańskiego we Freedom School odbywa się w grupach podzielonych ze względu na wiek. Oferujemy zajęcia dla dzieci (6-13 lat), młodzieży (13-18 lat) oraz dorosłych. Przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych. Każdy kurs jest idealnie przystosowany do potrzeb uczestników, a także jest prowadzony przez doświadczonego, wykwalifikowanego lektora.

Dzięki nam nauka hiszpańskiego w Gnieźnie wkracza w nowy wymiar. Stosujemy najnowocześniejsze metody wspierające procesy uczenia się. W cenę kursu wliczone są podręczniki, a także pliki mp3 z nagraniami, dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami, pomoce naukowe w formie aplikacji mobilnej oraz dostęp do innych przydatnych materiałów. Zajęcia są ciekawe, angażujące i przede wszystkim skuteczne, co jest niezwykle ważne przy nauce języka hiszpańskiego.

Nauka hiszpańskiego

Nauka hiszpańskiego we Freedom School polega nie tylko na przyswajaniu słownictwa i ćwiczeniu gramatyki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest ważna, ale łączymy teorię z praktyką. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się rozumieć tekst pisany, a także mówiony. Po ukończeniu kursu będą potrafili bez problemu komunikować się w języku hiszpańskim w zakresie poznanego na zajęciach materiału.

Sporo uwagi poświęcamy także na konwersacje, które są kluczowe dla swobodnego posługiwania się językiem. Nasi podopieczni szybko nauczą się komunikować i z powodzeniem będą w stanie poprowadzić rozmowę w tym języku. Poradzą sobie w restauracji, kawiarni, sklepie czy hotelu, a także w zależności od poziomu ukończonego kursu na spotkaniu biznesowym lub w sytuacji towarzyskiej.

Ukończony kurs języka hiszpańskiego Gniezno gwarantuje również specjalny dyplom, który można z powodzeniem dołączyć np. do CV. Współcześnie umiejętność porozumiewania się z obcojęzycznymi współpracownikami, klientami czy inwestorami jest wymagana w wielu branżach a firm hiszpańskojęzycznych w Polsce nie brakuje. Dzięki nauce hiszpańskiego można podnieść swoje kwalifikacje, co niewątpliwie będzie pomocne w zdobyciu lepszej pracy.

Nasz specjalny kurs języka hiszpańskiego w Gnieźnie przygotuje również tych, któ®zy planują zdawać maturę z języka hiszpańskiego.

Hiszpański kurs

Hiszpański kurs można także realizować znając już podstawy, aby poprawić swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje. Znajomość języka hiszpańskiego w Gnieźnie daje wyłącznie korzyści. Jeśli znalazłeś nas po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „hiszpański Gniezno”, doskonale trafiłeś! Freedom School działa od 2007 roku i przeszkoliło już tysiące zadowolonych klientów. Jeżeli nie wiesz, do której grupy się zapisać – poproś o pomoc naszego doradcę. Przeprowadzimy test, dzięki któremu dowiesz się, w której grupie możesz najlepiej poprawić swoje zdolności lub najszybciej przyswoić nowe umiejętności.

Dostępne u nas Metodą Direct, hiszpańskie kursy dają bardzo dobre możliwości nauki tego języka. Przy tym dbamy o miłą atmosferę oraz ciekawą formę zajęć. Dzięki temu nauka jest o wiele skuteczniejsza i przyjemniejsza. Zapoznaj się z naszą ofertą! Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sekretariat!

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej o kursie języka hiszpańskiego?

Skontaktuj się

Jesteśmy do dyspozycji
Kontakt

Zapytaj o kurs