Kurs języka hiszpańskiego

Kurs języka hiszpańskiego

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego w Freedom School. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

Kurs języka hiszpańskiego

Witaj w naszym Centrum Nauki Języka Hiszpańskiego!

Język hiszpański to nie tylko piękne słowa i fascynująca kultura, to także klucz do otwarcia drzwi do świata hiszpańskojęzycznego. We FREEDOM – Kursy Językowe oferujemy dynamiczne i dopasowane do wieku kursy języka hiszpańskiego, aby pomóc Ci opanować ten piękny język.

Dla Dzieci – Język hiszpański dla Szkoły Podstawowej

Zapraszamy najmłodszych uczniów do naszej grupy kursów języka hiszpańskiego dla dzieci od 7 do 13 roku życia! Nasze zajęcia są oparte na Metodzie Bezpośredniej, która przez interakcję uczy mówienia w języku hiszpańskim już od najmłodszych lat.

Nasze programy są dostosowane do różnych grup wiekowych, aby zapewnić odpowiedni poziom wyzwania i zachęcić do nauki.

Nasze zaangażowane i doświadczone nauczycielki pomagają dzieciom odkrywać uroki hiszpańskiego w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Dzieci uczą się poprzez konwersację, oraz różne aktywności, co sprawia, że nauka daje satysfakcję i jest efektywna.

Dla Młodzieży – Rozwijaj Umiejętności Komunikacji

Wiek nastoletni to czas odkrywania, a nauka języka hiszpańskiego może otworzyć drzwi do kariery i kultury. Nasze kursy dla młodzieży są zaprojektowane tak, aby rozwijać umiejętności komunikacji, poszerzać słownictwo i rozwijać pewność siebie.

Oferujemy kursy na różnych poziomach, od początkujących do zaawansowanych, dzięki czemu każdy uczeń znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Nasze lekcje to więcej niż tylko podręczniki. Skupiamy się na rozmowach, ćwiczeniach praktycznych i projektach, które pomagają w codziennym życiu.

Nasze zajęcia są interaktywne, a atmosfera jest przyjazna i wspierająca, co sprawia, że nauka jest przyjemnością.

Dla Dorosłych – Opanuj Język Hiszpański dla Kariery i Pasji

Czy zawsze marzyłeś o opanowaniu języka hiszpańskiego? Teraz jest idealny czas! Nasze kursy dla dorosłych są dostosowane do Twoich potrzeb i harmonogramu.

Oferujemy kursy na różnych poziomach, od podstawowych do zaawansowanych, aby dostosować się do Twojego obecnego poziomu umiejętności.

Nasze zajęcia są elastyczne i można dostosować je do swojego planu, ucząc się online lub osobiście.

Nasi doświadczeni nauczyciele pomogą Ci osiągnąć cele w nauce języka hiszpańskiego, niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany karierą, podróżami czy pasją do kultury hiszpańskojęzycznej.

Poniżej znajdziesz cenniki terminy zajęć ⬇️⬇️⬇️

Od 2007 roku nasze kursy ukończyło już kilka tysięcy osób. Niektórzy z naszych uczniów sami już dzisiaj są nauczycielami języka angielskiego i innych!

Freedom  – Kursy Językowe to:
0
Wydanych certyfikatów!

Freeedom – Kursy Językowe to wielokrotny laureat plebiscytu Orły Kształcenia

Pracujemy autoryzowanymi i nieustannie doskonalonymi metodami
A co mówią o nas sami klienci?
Iwona Pater
Iwona Pater
09:17 10 Jun 24
Bardzo przyjazne miejsce, miła atmosfera i... rewelacyjne efekty :⁠-⁠)czytaj więcej
Edyta Kr
Edyta Kr
20:35 05 Jun 24
Szkoła na wysokim poziomie. Miałam zawsze problem... z przyswajaniem języków. Metody nauczania zdają egzamin w praktyce! Wszyscy pomocni i profesjonalni. Polecam każdemu !!!czytaj więcej
Anna Maj
Anna Maj
13:05 20 May 24
Jestem bardzo zadowolona. Szkoła spełniła moje... oczekiwania. Nauczycielki są bardzo miłe, odpowiednio przygotowały mi do tematu, na którym tak bardzo mi zależało. Polecam!😊czytaj więcej
Adelina Kublii
Adelina Kublii
13:59 10 May 24
Aga Kowalska- Pastuszek
Aga Kowalska- Pastuszek
14:00 11 Apr 24
Polecam każdemu kto szuka rozwoju i dobrej szkoły... językowej 🙂czytaj więcej
Adalbert Saint
Adalbert Saint
10:30 14 Nov 23
Z pełną świadomością mogę polecić szkołe Freedom... Profesjonalni lektorzy nauka na najwyższym poziomie .Na duża pochwałe zasługuje Pani Julia . Lektor z ogromną wiedzą i doświadczeniem widać że prawdziwy nauczyciel z powołania 😉 Recepcja zawsze służy pomocą i jest otwarta dla klienta . W szkole językowej panuje rodzinna i przyjazna atmosfera wiąże długoletnia współpracę ze szkoła Freedom i jestem bardzo zadowolony z jakości nauki .czytaj więcej
Maria
Maria
11:20 14 Aug 23
Z całego serca polecam szkołę Freedom School w... Gnieźnie. Początkowo miałam obawy odnośnie nauki języka obcego czy sobie poradzę. Jednak doskonała kadra i świetne metody nauczania rozwiały moje obawy. Polecam wszystkim niezależnie od wieku. Pozdrawiamczytaj więcej
Paulina Miazgowicz
Paulina Miazgowicz
15:29 25 May 23
Uczęszczam do szkoły językowej Freedom już około... 8 miesięcy i jestem naprawdę zadowolona! Fantastyczny, cierpliwy nauczyciel, przemiła obsługa i profesjonalne podejście. Lekcje oparte przede wszystkim na rozmowie, dzięki czemu udało mi się zawalczyć z blokadą językową. Szczerze polecam!czytaj więcej
Agnieszka Budzińska
Agnieszka Budzińska
18:14 10 Dec 21
Cudowna szkoła językowa! Język który kiedyś... wydawał się naprawdę trudny teraz stał się prosty i przyjemny 🥰 super atmosfera, super zajęcia!czytaj więcej
Filip Zyguła
Filip Zyguła
15:47 12 Nov 21
Profesjonalnie prowadzona szkoła. Starają się... dostosować zajęcia dla ludzi którzy pracują i mają czas dopiero wieczorem. Otwarci na rozmowę 🙂czytaj więcej
żółwik
żółwik
17:02 02 Nov 21
Polecam Freedom School. Miła atmosfera i... efektywna nauka. Chodzę od września i jestem bardzo zadowolona.Julka L.czytaj więcej
Jarosław Woźniak
Jarosław Woźniak
17:32 27 Oct 21
Bardzo dobra szkoła językowa. Syn korzystal i był... bardzo zadowolony z podejścia i efektów. Super robotę robią właściciele bardzo się starają, kadra pracowników jest też na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamczytaj więcej
Aga Ada
Aga Ada
17:34 19 Oct 21
Bardzo miła ciepła atmosfera ,zajęcia prowadzone... z pełnym zaangażowaniem ,dostosowanym do potrzeb każdego, elastyczne godziny, wykwalifikowani nauczyciele .Serdecznie polecam .czytaj więcej
Magdalena Szczepaniak
Magdalena Szczepaniak
17:06 18 Oct 21
Bardzo polecam! Syn uczęszcza do Freedom school 4... rok i efekty są świetne. Zajęcia w małych grupach, to dodatkowy plus. Bardzo miła i profesjonalna kadra. Polecam!czytaj więcej
Joanna Wdzięczna
Joanna Wdzięczna
16:37 16 Oct 21
Wspaniała szkoła! Polecam każdemu chcącemu uczyć... się języka obcego🙂czytaj więcej
Kamil Perlik - Prawo upadłościowe
Kamil Perlik - Prawo upadłościowe
08:11 13 Oct 21
Współpraca z firmą Freedom School na czele z... Panem Damianem Królickim okazała się dla mnie i naszej Kancelarii strzałem w dziesiątkę. Już od początku czuliśmy, że trafiliśmy do odpowiedniej firmy i osób, którzy na każdym etapie nauczania potrafią z cierpliwością i rzetelnością objaśnić zawiłości związane z nauką nowego języka. Polecam firmę Freedom School na każdym etapie nauki!! Pozdrawiamyczytaj więcej
Dorota Sikorska
Dorota Sikorska
17:58 23 Sep 21
Profesjonalne podejście, miła atmosfera i... oczywiście nauka języka metodą bezpośrednią, najlepszą i najbardziej efektywną.czytaj więcej
Eliza Grzelak
Eliza Grzelak
16:27 24 Aug 21
Wspaniała atmosfera, efektywne rozwiązania... dydaktyczne, ciekawe podręczniki. Polecam.czytaj więcej
Ryszard P
Ryszard P
07:48 30 Apr 21
Uważam, że to wspaniałe miejsce by zdobyć nowy... zawód oraz w ciekawy i łatwy sposób nauczyć się języka obcego. Jako osoba niepełnosprawna przez długi czas nie mogłem znaleźć pracy. Dzięki kursowi zawodowemu jaki ukończyłem w tej szkole mogłempodjąć pracę o jakiej bym nawet nie marzył. Cały zespół jest profesjonalny i bardzo uprzejmy. Dziękuję za możliwość zdobycia nowych kwalifikacji zawodowych.Pozdrawiam serdecznie. Ryszard Przybylski.czytaj więcej
Marcin Majorczyk
Marcin Majorczyk
12:07 18 Feb 21
Gorąco polecam. Super profesjonalna kadra a w... szczególności Pan dyrektor Damian i Pani Wiktoria, która jest rzetelną sympatyczna a przede wszystkim cierpliwą nauczycielką języka angielskiego. Polecam wszystkim w 100%czytaj więcej
Małgorzata Kozłowska
Małgorzata Kozłowska
12:30 17 Feb 21
Jestem bardzo zadowolona ze współpracy ze szkołą... językową Freedom School. Profesjonalni lektorzy, słuchający potrzeb uczestnika kursu i dostosowujący program do niego. Nigdy nie było problemu z przełożeniem zajęć na inny dogodny termin. Bardzo miły kontakt z Paniami z sekretariatu. Polecam serdecznie naukę w szkole Freedom School.czytaj więcej
Szymon Kowalski
Szymon Kowalski
19:19 02 May 20
Świetna szkoła językowa. Wspaniali lektorzy z... profesjonalnym podejściem do kursantów. Bardzo miłe i przyjazne miejsce, świetna atmosfera do nauki. Pani Wiktoria zawsze wyrozumiała z gotowością pomocy. Lekcje online organizowane w sposób profesjonalny. Bardzo wiele wiedzy uzyskałem dzięki freedom i mogę gorąco polecić!!!czytaj więcej
Michał Królik
Michał Królik
19:19 29 Apr 20
Hej! Super szkoła i super kurs niemieckiego.... Elastyczni nauczyciele i miłe Panie w sekretariacie. Jestem bardzo zadowolony, szczególnie, że dużo się mówi, na czym mi najbardziej zależy. Jak przyszedł Covid i wprowadzono ograniczenia, bez problemu przełączyliśmy się na kurs przez Skype. Sam korzystam z kursu indywidualnego i bardzo polecam!czytaj więcej
Magdalena Górna
Magdalena Górna
09:29 07 Aug 19
Serdecznie polecam i zapraszam. Super szkoła,... super lektorzy!!!!czytaj więcej
Henryk Fedeczko
Henryk Fedeczko
14:00 16 May 19
Szkoła FREEDOM SCHOOL zasługuje na godną... polecenia. W szkole lektorzy, to PROFESJONALISCI. Pani KRYSTYNA prowadzi zajęcia nauki języka angielskiego na wysokim poziomie. Lekcje prowadzone są w miłeji sympatycznej atmosferze. Podczas zajęć dużo można się nauczyć. Rozkład zajęć dopasowany do potrzeb kursanta. Na podstawie mojego uczestnictwa na kursie językowym w Szkole Freedom School, oceniam jej działalność na wysokim poziomie i godną polecenia.czytaj więcej
Ilona Rzyska
Ilona Rzyska
22:10 23 Jan 19
Świetna Szkoła, polecam z czystym sumieniem. Dwa... miesiące nauki we Freedom School to więcej niż rok nauki w szkole systemem tradycyjnym. Przede wszystkim tutaj się mówi w języku, który chcemy opanować a metoda Direct Method pozwala szybko i w naturalny sposób posługiwać się językiem obcym. No i atmosfera... chce się uczęszczać na zajęcia 🙂czytaj więcej
Następne Opinie
js_loader

Do rozpoczęcia kursów zostało

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

start zajęć 5.10.2023. (czwartek) godz. 17.00

zajęcia 1 x tyg. 2 godz. zajęć z lektorem

+ materiały

1 lekcja = 45 minut zajęć z lektorem

Opłata wpisowa 105 zł – (opłata rezerwacji miejsca,
materiały i opłata manipulacyjna) 

+ 8 rat miesięcznych: 292 zł

Kliknij poniższy przycisk i zarezewuj miejsce na kurs

Kurs języka hiszpańskiego daje świetne możliwości, aby zacząć posługiwać się tym językiem. Wiele osób stara się samodzielnie uczyć języków obcych, ale nie każdy potrafi się odpowiednio zmotywować. W pojedynkę można jedynie szlifować gramatykę, która nie jest aż tak ważna, aby zacząć się komunikować w tym języku. Hiszpański w Gnieźnie cieszy się dużym powodzeniem. W języku tym można porozumieć się w 135 krajach na świecie, dlatego nie wypada go nie znać. Język hiszpański należy do grupy języków romańskich co sprawia, że nam uczy się go w przyjemny i szybki sposób.

Freedom School jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w którym odbywa się nauka hiszpańskiego Gniezno. Powodzenie naszych kursu języka hiszpańskiego zawdzięczamy metodzie, która stawia nacisk na komunikację oraz znakomitej kadrze lektorskiej. Na kursie języka hiszpańskiego, odpowiednio dostosowanym do poziomu oraz wieku, można nauczyć się rozumienia tekstu mówionego i pisanego, a także swobodnej komunikacji.

Nauka języka hiszpańskiego

Nauka języka hiszpańskiego we Freedom School odbywa się w grupach podzielonych ze względu na wiek. Oferujemy zajęcia dla dzieci (6-13 lat), młodzieży (13-18 lat) oraz dorosłych. Przygotowujemy również do egzaminów międzynarodowych. Każdy kurs jest idealnie przystosowany do potrzeb uczestników, a także jest prowadzony przez doświadczonego, wykwalifikowanego lektora.

Dzięki nam nauka hiszpańskiego w Gnieźnie wkracza w nowy wymiar. Stosujemy najnowocześniejsze metody wspierające procesy uczenia się. W cenę kursu wliczone są podręczniki, a także pliki mp3 z nagraniami, dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami, pomoce naukowe w formie aplikacji mobilnej oraz dostęp do innych przydatnych materiałów. Zajęcia są ciekawe, angażujące i przede wszystkim skuteczne, co jest niezwykle ważne przy nauce języka hiszpańskiego.

Nauka hiszpańskiego

Nauka hiszpańskiego we Freedom School polega nie tylko na przyswajaniu słownictwa i ćwiczeniu gramatyki. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak jest ważna, ale łączymy teorię z praktyką. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się rozumieć tekst pisany, a także mówiony. Po ukończeniu kursu będą potrafili bez problemu komunikować się w języku hiszpańskim w zakresie poznanego na zajęciach materiału.

Sporo uwagi poświęcamy także na konwersacje, które są kluczowe dla swobodnego posługiwania się językiem. Nasi podopieczni szybko nauczą się komunikować i z powodzeniem będą w stanie poprowadzić rozmowę w tym języku. Poradzą sobie w restauracji, kawiarni, sklepie czy hotelu, a także w zależności od poziomu ukończonego kursu na spotkaniu biznesowym lub w sytuacji towarzyskiej.

Ukończony kurs języka hiszpańskiego Gniezno gwarantuje również specjalny dyplom, który można z powodzeniem dołączyć np. do CV. Współcześnie umiejętność porozumiewania się z obcojęzycznymi współpracownikami, klientami czy inwestorami jest wymagana w wielu branżach a firm hiszpańskojęzycznych w Polsce nie brakuje. Dzięki nauce hiszpańskiego można podnieść swoje kwalifikacje, co niewątpliwie będzie pomocne w zdobyciu lepszej pracy.

Nasz specjalny kurs języka hiszpańskiego w Gnieźnie przygotuje również tych, któ®zy planują zdawać maturę z języka hiszpańskiego.

Hiszpański kurs

Hiszpański kurs można także realizować znając już podstawy, aby poprawić swoje umiejętności i podnieść kwalifikacje. Znajomość języka hiszpańskiego w Gnieźnie daje wyłącznie korzyści. Jeśli znalazłeś nas po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „hiszpański Gniezno”, doskonale trafiłeś! Freedom School działa od 2007 roku i przeszkoliło już tysiące zadowolonych klientów. Jeżeli nie wiesz, do której grupy się zapisać – poproś o pomoc naszego doradcę. Przeprowadzimy test, dzięki któremu dowiesz się, w której grupie możesz najlepiej poprawić swoje zdolności lub najszybciej przyswoić nowe umiejętności.

Dostępne u nas Metodą Direct, hiszpańskie kursy dają bardzo dobre możliwości nauki tego języka. Przy tym dbamy o miłą atmosferę oraz ciekawą formę zajęć. Dzięki temu nauka jest o wiele skuteczniejsza i przyjemniejsza. Zapoznaj się z naszą ofertą! Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sekretariat!

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej o kursie języka hiszpańskiego?

Skontaktuj się

Jesteśmy do dyspozycji
Kontakt

Zapytaj o kurs