Kurs języka włoskiego

Kurs języka włoskiego

Szukasz specjalistów od języka włoskiego? Wybierz Freedom School i zdobywaj wiedzę na europejskim poziomie.

Kurs języka włoskiego

Kurs języka włoskiego jest zdecydowanie najbardziej skutecznym sposobem na to, by nauczyć się komunikacji w tym języku. Wiele osób stara się samodzielnie uczyć języków obcych, ale często okazuje się to bardzo trudne. W pojedynkę można jedynie szlifować gramatykę, która nie jest wcale najważniejsza, by zacząć rozmawiać. Włoski w Gnieźnie jest o wiele bardziej skuteczny. Obecnie językiem tym posługuje się około 125 mln ludzi na świecie ten jest wszechobecny, dlatego warto go znać. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą dorosłą, czy nastolatkiem, możesz zacząć uczyć się tego języka już teraz.

Szkoła Językowa Freedom jest jednym z najpopularniejszych miejsc, w którym odbywa się nauka włoskiego Gniezno. Powodzenie naszych szkół zawdzięczamy wyjątkowej metodzie nauki, wspaniałej kadrze i znakomitej atmosferze podczas zajęć. Na kursie języka włoskiego, odpowiednio dostosujemy do Twoich możliwości i potrzeb, nauczysz się rozumienia tekstu mówionego i pisanego, a także swobodnej komunikacji.

Nauka języka włoskiego

Nauka języka włoskiego we Freedom School odbywa się w grupach podzielonych ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania. Oferujemy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy kurs jest idealnie przystosowany do potrzeb uczestników i skupia się przede wszystkim na nauce komunikacji. Jest też prowadzony przez doświadczonego, wykwalifikowanego lektora.

Dzięki naszym metodom nauka włoskiego w Gnieźnie odbywa się na europejskim poziomie. Stosujemy najświeższe podejście do tematu nauki języka obcego. W cenę kursu wliczone są podręczniki, a także pliki mp3 z nagraniami, dostęp do platformy e-learningowej z ćwiczeniami, pomoce naukowe w formie aplikacji mobilnej oraz dostęp do innych przydatnych materiałów. Zajęcia są ciekawe, angażujące i przede wszystkim skuteczne, co jest niezwykle ważne przy nauce języka włoskiego.

Nauka włoskiego

Nauka włoskiego w Szkole Języków Obcych Freedom polega wprowadzaniu nowego słownictwa, zwrotów i od razu ćwiczeniu ich w praktyce, na zasadzie pytań i odpowiedzi. Podczas zajęć uczestnicy nauczą się rozumieć tekst pisany, a także mówiony. Po zakończeniu kursu bez problemu przeczytają włoskoęzyczną gazetę czy książkę oraz obejrzą film bez napisów ani lektora.

Sporo uwagi poświęcamy także na konwersacje, które są kluczowe dla swobodnego posługiwania się językiem włoskim. Z nami szybko przełamiesz tzw. barierę mówienia w języku obcym, porozumiewając się np. w restauracji, kawiarni, sklepie czy hotelu, a także na spotkaniu biznesowym lub w sytuacji towarzyskiej.

Ukończony kurs języka włoskiego Gniezno gwarantuje także otrzymanie dyplomu, który można z powodzeniem dołączyć np. do CV. Obecnie w Polsce działa ponad 3 tys. włoskich firm których łączny obrót wynosi ponad 20 mld euro. Dlatego warto inwestować w znajomość tego języka. 

Dzięki nauce włoskiego można podnieść swoje kwalifikacje, co niewątpliwie będzie pomocne w zdobyciu dobrze płatnej pracy. Nasz opracowany przez specjalistów kurs języka włoskiego w Gnieźnie Pomoże Ci osiągać wytyczone cele i zacząć komunikować się w tym języku.

Włoski kurs

Włoski kurs może także przynieść dużo radości osobom chcącym swobodnie porozumiewać się podczas podróży do krajów włoskojezycznych. Posługiwanie się nim daje wyłącznie korzyści. Jeśli znalazłeś nas po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy „włoski Gniezno”, doskonale trafiłeś! Szkoła Języków Obcych Freedom działa już od 2007 roku i wyszkoliła tysiące zadowolonych studentów. 

Wybierając włoski kurs otrzymasz pomoc naszego doradcy na który stopień znajomości najlepiej się zapisać. Dzięki temu trafisz do najwłaściwszej dla Ciebie grupy, w której poprawisz swoje zdolności lub najszybciej przyswoisz podstawy.

Dostępne u nas na różnych poziomach znajomości, włoskie kursy dają znakomitą możliwość rozwoju swoich umiejętności. Troszczymy się również o miłą atmosferę podczas zajęć. Dzięki temu nauka jest o wiele bardziej skuteczna i przyjemna. Zapoznaj się z naszą ofertą! Masz pytania? Skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz sekretariat!

 

Masz pytania?

Chcesz wiedzieć więcej o kursie języka włoskiego?

Skontaktuj się

Jesteśmy do dyspozycji
Kontakt

Zapytaj o kurs