O ETS (Educational Testing Service)

ETS – Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.

W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

  • Zarejestrować się na egzamin TOEIC, TFI, TOEIC Bridge, TOEFL Junior, WiDaF lub WiDaF Basic;
  • Przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOEIC, TOEIC Bridge i TOEFL jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI) oraz niemieckiego (WiDaF);
  • Zarejestrować się na egzamin TOEFL, bez konieczności płacenia kartą kredytową, płacąc gotówką lub przelewem w złotych polskich;
  • Zdać egzamin TOEIC podczas otwartych sesji egzaminacyjnych;
  • Zdać egzamin TOEIC w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie;
  • Zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOEIC i TOEFL;
  • Przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) – pełny autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do internetu.

TOEIC (Test of English for International Communication)

Certyfikat TOEIC został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych.

Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 7 000 000 kandydatów na całym świecie. Uznawany jest przez ponad 14 000 firm, korporacji i organizacji. Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.

TOEIC jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

We Freedom w Gnieźnie przygotujemy Cię do egzaminu TOEiC, zdasz go również u nas – jesteśmy Ośrodkiem Egzaminacyjnym TOEiC.

Przygotowanie do certyfikatów FCE, CEA, TELC

 

Zdobądź jeden z międzynarodowych certyfikatów z języka
obcego!

Język angielski:

Cambridge English : First, znany również jako First
Certificate in English (FCE), zdawany na poziomie B2. Oficjalnie uznawany przez
uniwersytety, pracodawców i Rządy na całym świecie.

Cambridge English: Advanced (CAE) zdawany na poziomie
C1. Stanowi potwierdzenie doskonałej znajomości języka. Egzaminy Cambridge
English są uznawane przez ponad 12,000 organizacji na całym świecie.

W Freedom w Gnieźnie przygotujemy Cię do egzaminu FCE i CAE abyś mógł zdać go w jednym najbliższych ośrodków egzaminacyjnych (np. Poznań).

 

Certyfikaty z języka angielskiego i innych:  

Certyfikat TELC jest systemem egzaminów stworzonym w oparciu o
Europejski System Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy. Jest zdawany na 5
różnych poziomach zaawansowania: A1, A2, B1, B2, C1, w 9 językach: angielskim,
czeskim, francuskim, hiszpańskim, niemieckim, portugalskim, rosyjskim, tureckim
i włoskim. W egzaminach tych największy nacisk kładzie się na umiejętności
komunikacji, sprawdzanej pod kątem porozumiewania się w sytuacjach życia
codziennego.

We Freedom w Gnieźnie przygotujemy Cię do egzaminu TELC, zdasz, zdasz go również u nas – jesteśmy ośrodkiem egzaminacyjnym TELC. 

 

Zapytaj o kurs