Korepetycje z języka angielskiego i języka niemieckiego – czy warto?

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Korepetycje z języka angielskiego i języka niemieckiego.

Tak to czasami bywa, że dziecko oprócz nauki języka angielskiego lub języka niemieckiego w szkole, potrzebuje dodatkowego wsparcia. Zastanawiasz się dlaczego tak jest? Może to wynikać z wielu różnorodnych czynników. Jeżeli Twoje dziecko też tak ma, to nie zamartwiaj się. Z badań CBOS wynika że z korepetycji korzysta w Polsce około 30% uczniów, natomiast na zajęcia dodatkowe pomimo stanu epidemicznego posyła swoje dzieci aż 55% rodziców – nie jesteś więc wyjątkiem.  Być może zamiast więc szukać przyczyny lepiej zastanowić się jak dziecku pomóc?

Korepetycje angielski Gniezno

Często sygnałem aby z zacząć działać jest niska ocena semestralna z języka angielskiego albo języka niemieckiego, która może być dla dziecka zagrożeniem promocji do następnej klasy. Na pewno zawsze warto z dzieckiem porozmawiać żeby sprawdzić co jest źródłem jego problemów w nauce.
Dobrym rozwiązaniem mogą tutaj okazać się korepetycje z języka angielskiego lub korepetycje języka niemieckiego. Po to żeby znaleźć takie usługi wystarczy w wyszukiwarkę wpisać korepetycje angielski Gniezno lub korepetycje z angielskiego Gniezno.

Kiedy zacząć? Czy trzeba od początku roku szkolnego, czy lepiej w trakcie?
Najlepszym momentem jest oczywiście początek roku szkolnego, lub chociaż początek semestru. Jednak jeśli dostrzeżesz taką potrzebę w innym momencie to wiedz, że zawsze jest  warto zacząć jak najszybciej.

We Freedom School korepetycje z języka angielskiego i korepetycje z języka niemieckiego prowadzą doświadczeni nauczyciele. Podczas rozmowy wstępnej z rodzicem i dzieckiem wypracowujemy najlepszy plan działania i wdrażamy go do realizacji.
Po każdych takich zajęciach otrzymasz informację zwrotną co zostało zrealizowane oraz o postępach dziecka.

Podczas takiej lekcji:

1. Nauczyciel skupia się na potrzebach wyłącznie Twojego dziecka.
2. Nauczyciel ma czas żeby dobrze wytłumaczyć Twojemu dziecku trudne zagadnienia.
3. Twoje dziecko bardziej skupia się na omawianych zagadnieniach.

 

Kliknij i zadzwoń żeby dowiedzieć się więcej lub sprawdzić dostępność.  61 426 39 43

 

 

Przeczytaj także artykuł: (kliknij w tytuł) “Jak oswajać dziecko z językiem angielskim”