Kurs Języka Łacińskiego – mówionego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Witaj na naszej stronie kursu języka łacińskiego mówionego!

Czy kiedykolwiek marzyłeś o opanowaniu języka, który ma bogate dziedzictwo i fascynującą historię? Język łaciński to język starożytnego Rzymu, który stanowi fundament wielu współczesnych języków europejskich. Zapraszamy Cię na nasz kurs języka łacińskiego mówionego, który pozwoli Ci odkryć tajemnice tego pięknego i wpływowego języka.

Dlaczego warto uczyć się łaciny?

Łacina to nie tylko martwy język używany w starożytności. Nasz kurs skupia się na nauczaniu łaciny jako żywego języka, który może być używany w codziennych sytuacjach. Opanowanie języka łacińskiego mówionego pozwoli Ci na:

– Zrozumienie łacińskiej literatury, poezji i filozofii w oryginalnej formie.

– Cieszenie się rozmowami po łacinie z innymi uczestnikami kursu.

– Uczestnictwo w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych i naukowych związanych z łaciną.

– Rozwinięcie umiejętności poznawczych i logicznego myślenia.

– Poszerzenie wiedzy o historii i kulturze starożytnego Rzymu.

Nasza metoda nauczania

Kurs będzie prowadzony z rzymskiego podręcznika pt. “Evagrius magister”, rekomendowanego przez Papieski Wyższy Instytut Latynistyki. Specyfiką tego podręcznika jest to, że pozwala on nauczyć się prowadzenia konwersacji po łacinie, a język jest nauczany metodą zbliżoną do naturalnej – jak przy językach nowożytnych.

Doświadczony nauczyciel pomoże Ci spełnić oczekiwania w nauce języka łacińskiego mówionego. Nasza metoda nauczania koncentruje się na praktycznym podejściu do nauki języka, skupiając się na komunikacji. Zajęcia będą prowadzone w małych grupach, co umożliwi Ci większy kontakt z nauczycielem i możliwość aktywnego uczestnictwa.

Zapisz się już dziś!

Nie czekaj dłużej! Odkryj piękno języka łacińskiego mówionego i zgłębiaj wiedzę o starożytnym Rzymie. Zapisz się na nasz kurs już dziś i dołącz do naszej pasjonującej społeczności miłośników łaciny!

Kurs języka łacińskiego mówionego – Zapisz się na nasz kurs łaciny!

Zapraszamy na nasz kurs języka łacińskiego mówionego – najbardziej kompleksowe szkolenie łaciny dostępne w okolicy. Opanuj łacinę jako żywy język dzięki naszej zaawansowanej metodyce nauczania. Zapisz się już dziś i dołącz do naszej społeczności miłośników łaciny!

Dlaczego warto uczyć się łaciny mówionej? – Odkryj zalety naszego kursu

Chcesz zrozumieć łacińskie teksty w oryginalnej formie? Nasz kurs pomoże Ci opanować język łaciński mówiony, otwierając drzwi do literatury i filozofii starożytnego Rzymu. Rozwijaj umiejętności poznawcze dzięki naukowemu podejściu do nauki łaciny mówionej. Zarejestruj się już teraz!

Korzyści z naszego kursu łaciny mówionej

– Nauka języka łacińskiego mówionego w praktyczny sposób.

– Doświadczony nauczyciel i małe grupy.

– Ciesz się rozmowami po łacinie z innymi uczestnikami.

– Odkrywaj wydarzenia kulturalne i naukowe związane z łaciną.

Zapisz się na nasz kurs języka łacińskiego mówionego

Zgłębiaj tajniki języka łacińskiego mówionego z naszym ekspertem. Zapisz się już dziś i odkrywaj fascynujący świat starożytnego Rzymu!

Kiedy będzie odbywał się kurs?

Kurs będzie odbywał się w poniedziałki od godz. 19:00 do 20:00 (1 godzina lekcyjna i 15 minut)

Kiedy rozpoczyna się kurs? 

Kurs rozpoczyna się 9 października (poniedziałek) o godz. 19:00 

Ile czasu trwa kurs?

Kurs jest kursem 45 godzinnym (godziny dydaktyczne) i potrwa do czerwca 2024r.

Ile kosztuje kurs?

Opłatę za kurs jest podzielona na 8 w rat miesięcznych w wys. 292 zł każda. Opłata rezerwacyjna wynosi 170 zł (w tę cenę wliczone są także podręczniki).

 

W jaki sposób się zapisać?

Wystarczy do nas zadzwonić w godzinach pracy sekretariatu, lub kliknąć poniżej “zapytaj o kurs” i wypełnić krótki formularz a oddzwonimy. Nasz konsultant przekaże podczas rozmowy wszystkie potrzebne informacje.

Kurs poprowadzi

Kurs poprowadzi

ks. Michał Sołomieniuk - doktor nauk humanistycznych, absolwent Papieskiego Wyższego Instytutu Latynistyki (Pontificium Institutum Altioris Latinitatis) w Rzymie oraz Watykańskiej Szkoły Paleografii, Dyplomatyki i Archiwistyki . Od 2010 dyrektor Archiwum Archidiecezjalnego w Gnieźnie. Lektor języka łacińskiego od roku 2006. Naukowo zajmuje się badaniami nad łacińskimi rękopisami średniowiecznymi.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Wystarczy że klikniesz poniższy przycisk i wypełnisz bardzo krótki formularz a nasz doradca skontaktuje się z Tobą, w dogodnym dla Ciebie czasie.

Jeśli chciałbyś otrzymywać treści dotyczące uczenia się języków, tutaj możesz zapisać się na nasz newsletter