Trzynaste Wakacje z Językiem

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Dofinansowane Wakacyjne Kursy j. angielskiego i niemieckiego

FREEDOM – KURSY JĘZYKOWE

Z dniem 1 czerwca rozpoczyna się nabór do 13 już akcji WAKACJE Z JĘZYKIEM prowadzonej przez Szkołę Języków Obcych “FREEDOM-kursy językowe” działającej przy ulicy Dąbrówki 8 w Gnieźnie.

Jesteśmy dumni, gdyż organizujemy tę akcję od początku istnienia Szkoły. Pierwsza edycja odbyła się w wakacje 2008 roku.

Tegoroczną akcję realizujemy pod specjalnym hasłem: DOGOŃ ANGIELSKI – z myślą o młodzieży i dorosłych, którzy dostrzegają, że czas wakacyjny może być doskonałą okazją na podniesienie swoich kompetencji językowych. W ramach tej akcji, odbędą się oczywiście również kursy j. niemieckiego. W przypadku młodzieży może to także pomóc w uzupełnieniu lub rozszerzeniu swojej wiedzy z zakresu materiału szkolnego, np. z egzaminu ósmoklasisty lub matury z języka obcego. Jest to też dobry sposób na wypróbowanie efektywności naszych kursów.

 

Kursy języka angielskiego i niemieckiego będą prowadzone w ekskluzywnych sześcioosobowych grupach. Daje to wysoki komfort pracy i przekłada się w znakomity sposób na efektywność zajęć. Jako ciekawostkę dodam, że od miesiąca września tego roku podnosimy standardy, w związku z czym grupy maksymalnie sześcioosobowe wprowadzamy we Freedom na stałe.  To oznacza że liczebność grupy nie przekroczy 6 osób. Dotyczy to grup dziecięcych, młodzieży i dorosłych.

Zajęcia będą prowadzone metodą DIRECT, którą pracujemy we Freedom na co dzień. Jest to specjalnie skonstruowana metoda, która pomaga naszym słuchaczom rozwijać umiejętność mówienia i rozumienia. W ramach tej metody kursanci oprócz zajęć z lektorem otrzymują również dostęp do aplikacji mobilnej na smartphone oraz dostęp do platformy e-learningowej.

Spotkania będą odbywały się we wtorki i czwartki od godz. 18.00 po 3 godziny lekcyjne, w grupach na kilku różnych poziomach zaawansowania.

Całość potrwa przez pięć tygodni i rozpocznie się w dniu 3 sierpnia. Kurs kończy się w dniu 2 września egzaminem i wydaniem certyfikatu ukończenia kursu.
Dodatkowy termin: od 29 czerwca do 29 lipca – tutaj przyjmujemy zapisy tylko na listę rezerwową.

Realizacja tego projektu jest możliwa dzięki naszym stałym partnerom oraz wsparciu lokalnych władz:
Starosty Gnieźnieńskiego  Piotra Gruszczyńskiego oraz Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza,

i patronów medialnych:
Radio Gniezno, Przemiany na Szlaku Piastowskim, portal Gniezno24.com.

Dzięki ich zaangażowaniu 100 osób otrzyma 50%  dofinansowanie do kursów wakacyjnych.

Koszt kursu po dofinansowaniu wynosi 316 zł, czyli uczestnik pokrywa tylko 50% jego wartości  (z 632 zł).
Dzięki temu, słuchacze będą mogli otrzymać intensywny kurs wakacyjny tak naprawdę za połowę ceny.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Patroni medialni:
KDR ORŁY