Pogotowie języka angielskiego

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Pogotowie języka angielskiego.

Pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna Pana Tomasza Budasza,

FREEDOM – Kursy Językowe w ramach swojej misji którą jest pomaganie w podwyższaniu standardu życia naszym klientom, poprzez umożliwianie i ułatwianie im zdobywania umiejętności komunikacji w językach obcych,

realizuje projekt „Pogotowie języka angielskiego”.

Projekt jest kierowany do uczniów gnieźnieńskich szkół podstawowych i wpisuje się w misję realizowaną przez naszą Szkołę. Ma na celu pomóc dzieciom i odciążyć rodziców w odrabianiu lekcji z języka angielskiego.

W ramach tego działania lektorzy języka angielskiego z FREEDOM – Kursy Językowe,  bezpłatnie pomagają dzieciom w odrabianiu prac domowych i przygotowaniu się do następnych lekcji z języka angielskiego.

Działanie jest realizowane podczas tzw. dyżurów lektorskich, wg ustalonego i podanego poniżej harmonogramu. Dyżury będą realizowane w formie spotkań stacjonarnych oraz online, z wykorzystaniem naszej platformy informatycznej.

Żeby skorzystać z tej możliwości wystarczy że rodzic zgłosi się telefonicznie do sekretariatu FREEDOM – Kursy Językowe.

 „Pogotowie angielskiego” dyżuruje w:
poniedziałki od 14:30 do 15:30
wtorki od 15:30 do 16:30
czwartki od 14:30 do 15:30.

Pomoc jest bezpłatna. Żeby z niej skorzystać wystarczy zgłosić się wcześniej telefonicznie do sekretariatu FREEDOM – Kursy Językowe. Nr tel. 61 426 39 43, lub 797 195 925.