Półkolonie w GOSiR z angielskim od Freedom.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
KDR ORŁY_2021

Współpraca z GOSiR podczas ferii.

(Damian Królicki)

Podczas tegorocznych ferii zimowych, kolejny raz mieliśmy okazję realizować zajęcia z języka angielskiego, dla dzieci  uczęszczających na półkolonie zorganizowane przez Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

To dla nas ogromna radość bo jest to dobra okazja żeby pokazać dzieciakom że angielski jest fajny a to pięknie wpisuje się w naszą misję. Jest to dla nas jednocześnie niezły poligon doświadczalny! Spotykamy się tutaj z dziećmi w zupełnie innej sytuacji niż warunki szkolne. Dzieci są bardzo „wyluzowane” bo to w końcu wakacje i mają rację! Dlatego chcąc do nich dotrzeć, sposób prowadzenia zajęć też musi wyglądać inaczej.

Z GOSiRem w tym zakresie współpracujemy podczas ferii zimowych i letnich już od wielu lat. Dzięki temu udało się wypracować schemat który się sprawdza. Udostępnione przez gnieźnieński ośrodek  miejsce i multimedia pomagają sprawić że zajęcia są dla dzieci ciekawe i wciągające. Mistrzem świata i wulkanem energii jest tutaj nasz Julia, która na co dzień pracuje we Freedom – Kursy językowe między innymi z grupami dziecięcymi. Cudownie jest patrzeć, gdy po zajęciach dzieci przybiegają do niej żeby przytulić i podziękować. Dla takich chwil warto żyć!

 

 

Damian Królicki – właściciel
manager, pasjonat rozwoju osobistego.
Od 2007 roku pomaga klientom  “Freedom – Kursy Językowe” w osiąganiu celów językowych.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec 4 synów i 2 córek.